Onze tuinbabbel is een plaats waar je ideeën, foto's, gebeurtenissen met andere tuinvrienden kan delen. Momenteel hebben we zo'n 12000 tuinvrienden die hieraan deelnemen.
Heb je nog geen account?
Registreer je hier en maak deel van onze community.
Ons tuinforum is een plaats waar ideeën en inzichten over verschillende onderwerpen in verband met tuinieren uitgewisseld kunnen worden.
Heb je een tuinvraag, misschien is deze behandeld in het forum? of stel de vraag gerust aan onze tuinvrienden....
Bekijk hier de tuinfoto's van onze tuinvrienden.
Hier heeft elke gebruiker zijn eigen foto album. Plaats hier jouw mooiste tuinfoto's en deel ze met onze tuinvrienden. Zij kunnen op hun beurt van jouw tuin meegenieten en op jouw foto's reageren.
Bij de Plantenherkenner kun je foto's toevoegen van planten die je niet kent.
Andere tuiniers kunnen je dan helpen om de plant te identificeren.
Je zocht op 'goedkope plant veronicastrum virginicum adoration aankopen'
Asters, zij bloeien momenteel uitbundig. Maar het is voorál sterk qua beeld omdat de meeste andere planten ondertussen al verdroogd zijn. Dit contrast maakt dat de Asters eigenlijk nog meer tot hun recht komen.
De cottagetuin of landelijke tuin wordt gekenmerkt als een tuin die in het landschap past. Om dit te doen kunt best gebruik maken van wilde hagen, bekijk hieronder nog meer tips:
Wat gebeurde er midden mei allemaal in de tuin? Een overzicht van foto's, bloeiende planten, ruilitems en mooie tuinfoto's van Belgische en Nederlandse tuiniers.
[afbeelding verwijderd niet-https] Shot at 2007-07-05 pracht van een plant die ik voor het eerst zag verleden zomer bij 'tAertsparadijs, ikke direct naar kwekerij Spruyt. nu is hij nog magertjes maar hoopvol voor volgend jaar, vooral in grote groepen komt hij goed uit Veronicastrum Virginicum "Fascination" verdraagt halfschaduw zelfs beter dan volle zon, is lilakleurig en bloeit van juli tot september en wordt 150 cm hoog Hier staat hij bij monarda Fisches [afbeelding verwijderd niet-https] Shot with [url=http://profile.
Een hoekje bij de vijver met: Hemerocallis "Princess Blue Eyes" gecombineerd met Veronica virginica "Fascination" en links op de achtergrond Astilbe taquetii "Purpurlanze".