menu
Tuinadvies
Geef dit een bloemetje 0

Portugese Laurier

WRGB

Tekst aangepast

WRGB

Vorig jaar een portugese laurier heg geplant. Wat zijn jullie tips om hier een mooie volle heg van te maken? Wanneer en hoe te snoeien en wanneer welke meststof geven?

Struiken & Bomen

zondag 2 maart 2025 - 10:25
Tuinprins

Tuinprins

Ik denk dat je vooral geduld moet hebben en het grote voordeel: kost niets!

Ik heb de indruk dat de planten wat ongelijkmatig zijn gegroeid waardoor je op bepaalde delen van de stam/hoofdtak weinig zijhout hebt. Dat is lastig te corrigeren zonder drastisch te snoeien en dat zou ik ook niet doen. Nieuwe groei is bij drastische snoei heel soft en vatbaar voor hagelschotziekte en meeldauw. Gewoon een jaar afwachten en kijken hoe de heg er dan bij staat. Je kunt bemesten met een meststof maar gebruik geen stikstofrijke meststof want die geeft slappe groei en dat wil je bij een haag niet.


Gegroet, de tuinprins
zondag 2 maart 2025 - 11:37
WRGB

WRGB

Bedankt voor de tips.
Dus dit jaar nog niet snoeien?

Groet, WRGB
dinsdag 4 maart 2025 - 20:15
\n\n

Voeg een reactie toe

unkown error
Terug naar boven icoon

Schrijf je in op onze nieuwsbrief en geniet van €5 KORTING*!

*€5 korting op je volgende bestelling bij aankoop vanaf €50

Geboortedatum :

Ik geef toestemming me in te schrijven op de nieuwsbrief en ontvang graag een attentie op mijn verjaardag (Disclaimer en privacy).

Hoeveel is 1 + 1? (beveiligingscontrole) *