Onze tuinbabbel is een plaats waar je ideeën, foto's, gebeurtenissen met andere tuinvrienden kan delen. Momenteel hebben we zo'n 12.000 tuinvrienden die hieraan deelnemen.
Heb je nog geen account?
Registreer je hier en maak deel uit van onze community.
Ons tuinforum is een plaats waar ideeën en inzichten over verschillende onderwerpen in verband met tuinieren uitgewisseld kunnen worden.
Bekijk hier de tuinfoto's van onze tuinvrienden.
Hier heeft elke gebruiker zijn eigen foto album. Plaats hier jouw mooiste tuinfoto's en deel ze met onze tuinvrienden. Zij kunnen op hun beurt van jouw tuin meegenieten en op jouw foto's reageren.
Bij de Plantenherkenner kun je foto's toevoegen van planten die je niet kent.
Andere tuiniers kunnen je dan helpen om de plant te identificeren.
Goh, wat prachtig Minouke. Ik heb lichtpaarse en donkerpaarse astertjes staan die nu volop bloeien, die van jou zou ik ook wel willen! Succes ermee! Doe jij iets speciaals om je asters te verzorgen? Ik heb er vorig jaar kado gekregen van een collega, heb er niets speciaals mee gedaan en dit jaar staan ze er weer even mooi bij.
ik had vorig jaar ook een prachtige aster gekocht, dezelfde kleur als jij. Deze zou ongeveer 50 cm hoog worden maar die is nu dus zeker een meter hoog. Daar had ik niet op gerekend. Hij hangt nu helemaal over. Jammer. Is dat niet te beinvloeden door hem volgend jaar te toppen bijv? Of krijg ik dan geen bloei?
zelf heb ik niet veel ervaring met asters, ik heb nog aster Monte Cassino (septemberkruid) dat ik niet zou willen missen, echt een aanrader moest je nog 1 zoeken. Dan een roodpaarse onbekende en vroeger nog een ander laagblijvende waar ik nog altijd spijt heb dat ik die niet mee verhuisd heb
Maar voor juni zou je naar het schijnt kunnen snoeien om het uiteen vallen te vermijden. Ook las ik ergens dat je ze niet op dezelfde plaats moogt planten waar al asters gestaan hebben. Misschien niet met allemaal want Monte cassino is bij mij toch al verschillende keren gescheurt en terug geplant.
ik zal eens snuffelen op internet of ik hem laag kan houden op de een of andere manier Die monte cassino is inderdaad ook erg mooi, maar ook vrij hoog toch? Ik vind die laag blijvende mooi, die vallen niet zo uit elkaar
ja zoals Minouke zegt mijn moeder ( 20 jaar overleden ) snoeide ze steeds in juni flink terug , om de groei te remmen en toch mooie bloei te hebben grts berenice
ja ernestine, dat is het leuke van dit forum (tevens het lastigste haha) dat je steeds van die leuke planten ziet die je nog niet kent of nog nooit gezien hebt.