Onze tuinbabbel is een plaats waar je ideeën, foto's, gebeurtenissen met andere tuinvrienden kan delen. Momenteel hebben we zo'n 12.000 tuinvrienden die hieraan deelnemen.
Heb je nog geen account?
Registreer je hier en maak deel uit van onze community.
Ons tuinforum is een plaats waar ideeën en inzichten over verschillende onderwerpen in verband met tuinieren uitgewisseld kunnen worden.
Heb je een tuinvraag, misschien is deze behandeld in het forum? of stel de vraag gerust aan onze tuinvrienden....
Bekijk hier de tuinfoto's van onze tuinvrienden.
Hier heeft elke gebruiker zijn eigen foto album. Plaats hier jouw mooiste tuinfoto's en deel ze met onze tuinvrienden. Zij kunnen op hun beurt van jouw tuin meegenieten en op jouw foto's reageren.
Bij de Plantenherkenner kun je foto's toevoegen van planten die je niet kent.
Andere tuiniers kunnen je dan helpen om de plant te identificeren.
Deze plant heb ik gekocht als vaste plant. Wel werd er bij gezegd dat de plant 's winters water nodig heeft. Is dit juist?Deze vraag is gesteld vanop Cosmos atrosanguineaChocolate.
Zelfde behandeling als Dahlia's want ze zijn niet echt winterhard. Eind oktober/begin november rooien en vorstvrij bewaren. Beste is een koele garage of kelder. Ik zou spaarzaam zijn met water want dat leidt in de winter maar al te vaak tot (wortel)rot.